Ви можете зробити подвійну різницю, зробивши пожертву на організацію Animal Ethics прямо зараз

Ви можете зробити подвійну різницю, зробивши пожертву на організацію Animal Ethics прямо зараз

Тепер у вас є можливість подвоїти вплив вашого пожертвування в Animal Ethics! Протягом обмеженого часу до 7 січня 2024 року кожен долар, який ви пожертвуєте, буде збільшено на 100%., подвоївши ваш внесок у подальшу підтримку нужденних тварин. Будь-яка пожертва протягом цього періоду буде відповідати двом доларам за долар до 20 000 доларів США. Таким чином, пожертвування у розмірі 5 доларів перетворюється на 10 доларів для Animal Ethics, 100 доларів стають 200 доларами тощо, завдяки відповідним фондам.

Ви можете зробити пожертвування тут!

Чому це важливо?

Animal Ethics працює у вкрай занедбаних, але надзвичайно важливих сферах захисту прав тварин, включаючи страждання диких тварин, зміну спесишистських поглядів та підвищення стурбованості з приводу тварин у майбутньому, і все це з використанням довгострокового підходу. Ми працюємо над створенням руху таким чином, щоб це приносило користь захисту прав тварин у цілому.

Робота, яку ви можете зробити можливою

2023 року ми розширили свою присутність на міжнародному рівні. Крім активності у США та Європі (Великобританії, Іспанії, Швейцарії, Іспанії та Португалії), ми досягли багатьох інших місць. Ми виступали з доповідями та відвідували конференції у багатьох країнах Азії (Індія, Непал, Китай, Філіппіни, Таїланд, Малайзія та Індонезія). Ми також брали участь у заходах, організованих у Латинській Америці (включаючи Мексику, Колумбію, Аргентину, Болівію та Чилі). Докладніше про нашу діяльність цього року ви можете прочитати на нашому сайті.

Ми також опублікували багато матеріалів. Зараз на різних каналах YouTube розміщено понад 240 відеороликів, крім короткометражок. Відео було переглянуто понад 189 тисяч разів. Наш веб-сайт тепер доступний 11 мовами, включаючи всі мови, він містить близько 2000 сторінок. Ми маємо намір і надалі розширювати охоплення нових мов і країн, хоча те, скільки ми зможемо зробити, залежить від того, чи підтримають нашу роботу такі люди, як ви.

Щодо досліджень, то ми регулярно публікуємо статті про способи допомоги диким тваринам. В цьому році Журнал Хвороб Дикої Природи опублікував дослідження, що фінансується організацією Animal Ethics яке досліджувало причини заподіяння шкоди диким тваринам Канаді. Крім того, було опубліковано нову статтю протидії запереченням проти допомоги диким тваринам на основі опитування, проведеного організацією Animal Ethics за участю вчених-природників та студентів дізнатися думки про різні способи допомоги диким тваринам. Ми також опублікували огляд літератури про те, як допомогти диким тваринам за допомогою контрацепції.

Крім того, ми проводимо метароботу з іншими активістами у багатьох країнах. Ми брали участь у правозахисних форумах у США, Європі та Азії. Ми приділяємо особливу увагу країнам, які зазвичай нехтують: ми працюємо над програмами навчання вчителів старших класів, науковців та студентів університетів Латинської Америки та іспаномовного світу.

Будьте вдвічі ефективнішими

Якщо ви хочете змінити життя тварин і дбаєте про те, щоб ваше пожертвування було ефективним, це чудовий шанс!

Animal Ethics унікальна тим, що ми дотримуємось довгострокової перспективи. Наше прагнення досягти максимально можливого результату у довгостроковій перспективі ускладнює отримання фінансування. Більшість донорів хочуть бачити негайний ефект від своїх пожертвувань. Але хтось повинен працювати, щоб досягти кардинальних змін у житті тварин у майбутньому. Етикою займається організація Animal Ethics і ваша підтримка має вирішальне значення.

Розгляньте можливість подвоїти свій вплив, зробивши пожертву на організацію Animal Ethics. Ви можете пожертвувати кредитною карткою, чеком або PayPal. Зв’яжіться з Animal Ethics, якщо у вас є питання або ви хочете зробити пожертвування іншим способом.